همه بخشش از اوست

خستگی را تو به خاطر مسپار

 

که افق نزدیک است

و خدایی بیدار

که تو را می بیند

و به عشق تو همه حادثه ها می چیند

که تو یادش افتی

و بدانی که همه بخشش از اوست

و همینش کافیست ........

پی نوشت_ یه بار دیگه شعر بالا رو بخون و یه کم بهش فکر کن

کمکت میکنه توی مشکلات آروم بشی...

/ 38 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کویر

من باور دارم ... که قهرمان کسى است که کارى که بايد انجام گيرد را در زمانى که بايد انجام گيرد، انجام مى‌دهد، صرفنظر از پيامدهاى آن. من باور دارم ... که گاهى کسانى که انتظار داريم در مواقع پريشانى و درماندگى به ما ضربه بزنند، به کمک ما مى‌آيند و ما را نجات مى‌دهند. من باور دارم ... که گاهى هنگامى که عصبانى هستم حق دارم که عصبانى باشم امّا اين به من اين حق را نمى‌دهد که ظالم و بيرحم باشم. من باور دارم ... که بلوغ بيشتر به انواع تجربياتى که داشته‌ايم و آنچه از آن‌ها آموخته‌ايم بستگى دارد تا به اين که چند بار جشن تولد گرفته‌ايم. من باور دارم ... که هميشه کافى نيست که توسط ديگران بخشيده شويم، گاهى بايد ياد بگيريم که خودمان هم خودمان را ببخشيم. من باور دارم ... که صرفنظر از اين که چقدر دلمان شکسته باشد دنيا به خاطر غم و غصه ما از حرکت باز نخواهد ايستاد. من باور دارم ... که زمينه‌ها و شرايط خانوادگى و اجتماعى برآنچه که هستم تاثيرگذار بوده‌اند امّا من خودم مسئول آنچه که خواهم شد هستم. من باور دارم ... که نبايد خيلى براى کشف يک راز کند و کاو کنم، زيرا ممکن است براى هميشه زندگى

کویر

خب همه ی اونها که ناقص بود رو فرستادم .امیدوارم لذت ببرید.راستی منظورم از وقفه طولانی از آپ نکردنتون از سال 87 بعد یه دفعه تا89 بود.

کویر

شنا كردن در گناهان كوچك ،انسان را غواصي ماهر در گناهان بزرگ مي نمايد

کویر

تادیروز که گفتید دوست 5سال پیش حالا میگید 3/4سال پیش.نمیدونم کدومشو قبول باید کرد؟در ضمن وقتی خوندم این وقفه رو متوجه شدم.چرا توی اون دوره ننوشتید؟

کویر

من باور دارم ... که نبايد خيلى براى کشف يک راز کند و کاو کنم، زيرا ممکن است براى هميشه زندگى مرا تغيير دهد. من باور دارم ... که دو نفر ممکن است دقيقاً به يک چيز نگاه کنند و دو چيز کاملاً متفاوت را ببينند. من باور دارم ... که زندگى ما ممکن است ظرف تنها چند ساعت توسط کسانى که حتى آن‌ها را نمى‌شناسيم تغيير يابد. من باور دارم ... که گواهى‌نامه‌ها و تقديرنامه‌هايى که بر روى ديوار نصب شده‌اند براى ما احترام و منزلت به ارمغان نخواهند آورد. من باور دارم ... که کسانى که بيشتر از همه دوستشان دارم خيلى زود از دستم گرفته خواهند شد. من باور دارم ... «شادترين مردم لزوماً کسى که بهترين چيزها را داردنيست بلکه کسى است که از چيزهايى که دارد بهترين استفاده را مى‌کند.» و من باور دارم ...

کویر

اشياء براي استفاد شدن و انسانها براي دوست داشتن مي باشند Things are to be used and people are to be loved. در حاليك امروزه از انسانها استفاده مي شود و اشياء دوست داشته مي شوند. The problem in today's world is that people are used while things are loved. همواره در ذهن داشته باشيد كه: Let's try always to keep this thought in mind: اشياء براي استفاد شدن و انسانها براي دوست داشتن مي باشند Things are to be used,People are to be loved. مراقب افكارتان باشيد كه تبديل به گفتارتان ميشوند Watch your thoughts; they become words. مراقب گفتارتان باشيد كه تبديل به رفتار تان مي شود Watch your words; they become actions. مراقب رفتار تان باشيدكه تبديل به عادت مي شود Watch your actions; they become habits. مراقب عادات خود باشيدشخصيت شما مي شود Watch your habits; they become character; مراقب شخصيت خود باشيدكه سرنوشت شما مي شود Watch your character; it becomes your destiny.

کویر

دیگه فکرکنم کامل رسیدن.[شرمنده]

کویر

هنوز هم از اون برگ های خارخاری تیغ دار جمع میکنید؟

کویر

همیشه میگن چو دانیدو پرسی سوالت خطاست..