کویر

...اما چه رنجی است لذت ها را تنها بردن

و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن

و چه بدبختی آزاردهنده ای است تنها خوشبخت بودن!

در بهشت تنها بودن سخت تر از کویر است .....

(دکتر شریعتی)

/ 11 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رویا

سلام. خوبی ؟ ممنون! بهشت را نمی خواهم اگر تو نباشی... !

platon

میدونی من با نوشته های دکتر خیلی حال میکنم . سعی کن کویر چاپ قبل از سانسورش و بخونی. کلی فرق داره محرم چه ربطی به آپ کردن داره مجتبی؟!

علی

عالی بود تخم آدمهایی مثل دکتر رو تو این مملکت ملخ خورده برادر

ماندلا

خوشبختی برای همه ،آرامش برای همه ،بهشت برای همه . تعمتهای خداوند برای همه بشر است چه سیاه ،چه سفید،چه زردوچه سرخ .خداوند متعلق به همه افراداست همه .

علی روژان

و چه سخت است مجتبی را ندیدن, سلام خوبی کلک؟!! وبلاگت خیلی توپه, همونجور که فکر میکردم, مرسی[چشمک]

احسان کریم خانی

سلام مجتبي اي كه براي دلم عزيز مانده اي .سلام برادر.دلم براي آنكه دوست تنهايي هايم بود تنگ شده .روزگار راه مرا به تلخي و تنهايي مي كشاند و من مسافر خسته اين راهم.خوب بمان

م.ن

در حس و حال عشق زلال تو حل شدن یعنی که قطره وار به دریا بدل شدن مضمون چشمهای تغزل سرشت تو جان میدهد چقدر برای غزل شدن اما برای از تو سرودن در ابتدا شرط است بیدلانه به حافظ بدل شدن شعری که رد پای تو بر آن نشسته است همواره راه برده به ضرب المثل شدن با شور عشقت ای غم شیرین برای اشک راهی نمانده است به غیر از عسل شدن

دلربا یا آهنربا

وبلاگ قشنگی داری نظرت درباره این چیه؟ http://www.irtafrih.com/files/1286183011.jpg

دکتر شریعتی

http://shariati.nimeharf.com

مارال

ناگهان زیر پایم چاهی دهان گشود! سقوط کردم.چاه "ویل" بود. ویل،"وای "! ناگهان روزنه ای از زیر، پدیدار شد. روزنه ای بر سقف آسمان این جهان. لحظه ای گذشت و لحظاتی. به زمین افتادم. پیرامونم را نگریستم. باز کویر! خلوت و هولناک و بی کس! و من پرنده ای مجروح، در قلب تافته ی کویر!